Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Художній музей запрошує на «Art of Security»
Художній музей запрошує на «Art of Security»

Поділитися новиною:

Художній музей запрошує на «Art of Security»

Відкриття виставки відбудеться за підтримки НАТО в Україні 1 жовтня о 16:00.

Буде експоновано кращі постери, які були подані на конкурс «Art of Security/Мистецтво безпеки». Експозицію також доповнять постери з колекції Інформаційного центру НАТО в Україні.

Мета виставки — привернути увагу молоді до проблем безпеки, які виникають на фоні євроатлантичних трансформацій в Україні. «Чітке бачення загроз і формування свідомого ставлення до них — запорука суспільної безпеки, якої ми зараз гостро потребуємо», - вважають організатори.
 
Переможці та учасники конкурсу отримають цінні та особливі подарунки від Інформаційного центру НАТО в Україні та партнерів.

Програма відкриття 1 жовтня:

12:00 – 13:00 - публічна дискусія в INVITE HUB (вул. Скрипника, 14а) за участю директорки Центру інформації та документації НАТО Барбори Маронкови;

14:00 – 15:00 - відкрита зустріч зі студентами напрямків журналістики, політології та міжнародних відносин в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна;

16:00 – 19:00 - відкриття PUBLIC ART-номінації у дворику Муніципального центру культурних ініціатив на вулиці Скрипника, 7;

16:30 – 19:00 - воркшоп щодо створення соціальних постерів;

16:00 – 19:00 - відкриття виставки «Art of Security» за підтримки НАТО в Україні, неформальне спілкування з гостями та журналістами.

Довідка. Центр інформації та документації НАТО - структурний підрозділ Управління громадської дипломатії штаб-квартири НАТО і був першим інформаційним закладом НАТО в Україні, що забезпечує відкритий доступ до інформації широкій громадськості. Було відкрито у травні 1997 року напередодні підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, що є основоположним документом, який регламентує відносини між сторонами.

Теги: художній музей виставка

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1505 | Переглядів: 337Дата публікації: 16:09 30.09.2019