Голова РДА приймав мешканців Просянської сільської ради

Голова РДА приймав мешканців Просянської сільської ради

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін традиційно здійснює виїзні прийоми громадян, в ході яких ближче знайомиться з нагальними потребами мешканців району та сприяє їх вирішенню.

Сьогодні Роман Валерійович приймав жителів Просянської сільської ради. Найактуальнішою темою звернень був стан доріг, зокрема, під’їзду до села Лихове та дороги, що сполучає села Новопросянське та Знам’янка.

Серед інших звернень - спилювання аварійного дерева та надання транспорту для перевезення людини з обмеженими можливостями. Слід зазначити, що останнє питання було вирішено в ході прийому. Інші будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства та перебуватимуть на контролі голови РДА.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1500 | Переглядів: 72Дата публікації: 14:35 26.09.2019