Велотуристи з Липкуватівки традиційно повернулися з перемогою

Велотуристи з Липкуватівки традиційно повернулися з перемогою

У період з 19 по 23 вересня 2019 року в місті Кропивницький відбулися змагання Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, у яких взяла участь команди Харківської області, в складі якої були учні Липкуватівського ліцею (тренер Микола Орда).

У старшій віковій групі Олексій Юніков та Карина Лиганенко посіли ІІ місце в загальнокомандному заліку.

В особистому заліку Олексій посів І місце у старшій віковій групі.

У молодшій віковій групі Діана Гавриленко, Рената Чечоткіна та Валерія Гавриленко посіли ІІ місце в загальнокомандному заліку. В особистому заліку

Діана посіла ІІ місце.

Переможці нагороджені Кубками, дипломами та медалями Українського державного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1495 | Переглядів: 48Дата публікації: 10:45 25.09.2019