Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поповнення прийомної сім'ї, зміни до розпорядження та розгляд звернення - питання, які було розглянуто комісією

24 вересня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час якого було розглянуто наступні питання:

- внесення змін до розпорядження голови Нововодолазької районної державної адміністрації «Про надання дозволу О.Н.О. на відмову від права переважної купівлі ¾ частини житлового будинку з надвірними будівлями»;

- поповнення прийомної сім’ї Р.О.В. та Р.Л.М. та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, К.М.Д., К.О.Д., К.К.Д.

- звернення громадянина Н.В.С.

Всі питання були індивідуально розглянуті за участі осіб, які мають безпосереднє відношення до справи ; по кожному з них винесено відповідні рішення.

Альбом: Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1491 | Переглядів: 52Дата публікації: 08:18 25.09.2019