Вітання з днем народження голові Нововодолазької РДА, депутату районної ради Роману Мерзлікіну

Впевнений, цілеспрямований, наполегливий, із сучасним мисленням і прогресивним поглядом – саме таким ми знаємо Романа Валерійовича.

ШАНОВНИЙ ІМЕНИННИКУ!

Це свято – не просто подія у Вашій книзі життя, це ще один привід для жителів Нововодолажчини згадати про ті позитивні зміни, які відбулися в районі за час Вашої роботи на посаді голови адміністрації. Робота з людьми – це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі району – особливо. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

Завдяки Вашому управлінському досвіду та наполегливості район розвивається. Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів, адже у Вас є колектив однодумців і величезне бажання працювати на благо району.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця як на державній службі, так і на депутатській ниві. Зичимо, аби кожен день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, нестимуть тепло та добро! Зі святом Вас!

З повагою, колектив Нововодолазької районної державної адміністрації

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1481 | Переглядів: 59Дата публікації: 11:11 20.09.2019