До відома керівників підприємств, установ, організацій та суб’єктів підприємницької діяльності району!
До відома  керівників підприємств, установ, організацій та суб’єктів підприємницької діяльності району!

Харківською торгово-промисловою палатою організовано проведення професіональної спеціалізованої виставки PromENERGY 2019, яка відбудеться 26-29 вересня 2019 року в Палаці Спорту (м.Харків, проспект П.Григоренка,2).

Програмою заходу передбачено:

26-29 вересня: Міжнародна спеціалізована виставка PromENERGY 2019«Енергетика та енергоефективність для промисловості, комунальних та комерційних підприємств, ОСББ»

26 вересня: Конференція «Модернізація, ресурсозбереження, енергоефективність в промисловості»;

27 вересня: В2В переговори з чеськими компаніями;

28 вересня: Практичний семінар – презентація компанії «EKONOMBUD» «Гідро- та теплоізоляція для промисловості. Промислове утеплення».

У рамках заходу для учасників та відвідувачів буде передбачена обладнана територія для проведення переговорів з потенційними бізнес-партнерами – Зона Networking, а також обладнаний стенд, де підприємства та компанії зможуть розмістити свої вакансії та пропозиції про співпрацю.

Запрошуємо відвідати захід PromENERGY 2019.

За додатковою інформацією можна звертатися:

сайт: www.promenergy.kcci.kharkov.ua.

Тел.: + 38(057)751-99-45, моб.: +38(098)309-30-59,

e-mail:expo2019kcci@gmail.com

Додатки: 1. Інформаційний лист;

2. Програма конференції

3. Програма практичного семінару компанії «EKONOMBUD»

4. Перелік чеських компаній

Приєднані документи:

інформаційний лист Програма семінару EKONOMBUD Програма_Конференція список чеських компаній
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1480 | Переглядів: 96Дата публікації: 13:51 19.09.2019