Відзначили професійне свято рятівників

Відзначили професійне свято рятівників

Минулого тижня в Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту відбулись урочистості з нагоди Дня рятувальника – професійного свята людей, які своїм фахом обрав шляхетну, гуманну та необхідну справу - оберігати людське життя, матеріальні та культурні надбання держави. За кожним врятованим життям, ліквідованою пожежею, аварією, катастрофою стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід.

Зі словами вітань та подяки до присутніх звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, голова районної ради Світлана Ротач, радник голови районної ради з організації роботи органів місцевого самоврядування та зв’язків з громадськими організаціями Євген Пудровський, Нововодолазький селищний голова об’єднаної територіальної громади, Олександр Єсін, начальник Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Володимир Лаврик, заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Харківській області Анатолій Торяник, заступник директора департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту – начальник управління цивільного захисту Харківської міської ради Олександр Пушкарьов, начальник Нововодолазького районного відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області Дмитро Филимоненко, начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади, депутат Харківської обласної ради Руслан Дейнека, начальник відділу цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності Дар’я Біда, секретар Ватутінської сільської ради Наталія Удовиця.

Кращих працівників відзначено нагородами різного рівня: відзнакою Міністерства внутрішніх справ України Нагрудним знаком «За відзнаку в службі», Нагрудним знаком «Кращий працівник Міністерства внутрішніх справ України», Почесною грамотою та Подякою Державної служби України з надзвичайних ситуацій, медаллю «За доблесть і звитягу» Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, Грамотами та Подяками Головного управління ДСНС України у Харківській області, Харківської обласної ради, Харківського міського голови, Нововодолазької районної державної адміністрації, районної ради, Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, а також квітами та пам’ятними презентами. Окрім нагороджень було присвоєно спеціальні звання молодшого начальницького складу: «прапорщик» та «старший сержант» трьом співробітникам структури.

Як відомо, в основі професії рятувальника - самопожертва заради інших, небайдужість до людського горя. Щодня вони ризикують своїм життям заради порятунку інших, безстрашно вступають в бій з надзвичайними ситуаціями. На жаль, допомагаючи іншим, наші герої втрачають найдорожче – життя. Під час заходу згадали хвилиною мовчання та схилили голови перед мужністю тих, кого вже немає серед живих, але своєю працею вони залишили вагомий слід у серцях колег і тих, змогли допомогти.

Чимало теплих слів та побажань звучало того дня на адресу героїв, а, як відомо, вдячність людей за врятовані життя є найвищою оцінкою їх благородної праці. Загалом свято пройшло в теплій, дружній атмосфері, а по завершення офіційної частини свою творчість присутнім дарували місцеві аматори художнього мистецтва.

Альбом: В Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту відбулись урочистості з нагоди Дня рятувальника.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1476 | Переглядів: 84Дата публікації: 07:50 18.09.2019