17 вересня День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

Вітання голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна

Шановні рятівники Нововодолажчини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Без сумніву, це свято сильних і відважних професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід. У скрутну годину ви першими подаєте руку допомоги потерпілим. Статистика красномовно свідтчить про кількість врятованих життів, майна, попередження багатьох негараздів. А за всім цим – відвага, самовідданість і навіть жертовність у двобої зі стихією.
Від душі бажаю щастя, здоров’я вам і вашим родинам, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій варті. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1473 | Переглядів: 29Дата публікації: 09:04 17.09.2019