Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
АТ "Харківобленерго" інформує!
АТ \"Харківобленерго\" інформує!

Поділитися новиною:

АТ "Харківобленерго" інформує!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

В останній час, внаслідок зростання кількості користувачів електронних сервісів по передачі показів приладів обліку, значно збільшилось навантаження на інформаційні системи та обладнання АТ “Харківобленерго”, що задіяне в функціонуванні цих сервисів. Особливо це спостерігається перші три дні кожного місяця, коли вказане навантаження може призводити до збоїв в роботі сервісів. Саме в ці дні споживачі намагаються передавати фактичні покази приладів обліку.

В зв’язку з вищезазначеним та з метою надання якісних послуг з передачі показів лічильників нагадуємо, що Ви можете передавати їх у будь-який день місяця. Для більш точного розрахунку рекомендуємо Вам передавати покази лічильників починаючи з 25 числа місяця. Це дозволить досить точно вирахувати обсяги спожитої Вами електроенергії за цей місяць, а також скоротить Ваш час на передавання показів.

Персонал АТ “Харківобленерго” постійно працює над вдосконаленням програмного забезпечення та апаратури зв’язку для поліпшення та збільшення каналів взаємодії зі споживачами. Впевнені, що результати таких зусиль зменшать кількість збоїв та покращать рівень сервісу для наших споживачів.

Сподіваємося на розуміння та дякуємо за дотримання цих рекомендацій.

https://www.oblenergo.kharkov.ua/media_centre/news/shanovni-spozhyvachi-1

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1470 | Переглядів: 409Дата публікації: 11:32 16.09.2019