21 вересня на території парку імені Горького відбудуться масові заходи з нагоди святкування Дня рятівника

Вхід вільний початок об 11 годині

21 вересня у Харкові на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького проходитимуть урочисті заходи, присвячені професійному святу — Дню рятівника. Організаторами заходу будуть Головне управління ДСНС Украйни у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України, Навчальний центр оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, Харківська обласна організація Добровільного пожежного товариства України та адміністрація Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.

На гостей свята чекає безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — багато корисної та необхідної інформації від професіональних рятувальників.

Програма заходу дуже насичена:демонстрація професійної майстерності підрозділів Служби порятунку, показові виступи за участі рятувальників-верхолазів, виставка сучасної та раритетної пожежно-рятувальної техніки і обладнання, виступи кінологів, конкурси, вікторини та святковий концерт. Перед рятувальниками та гостями заходу виступатимуть творчі колективи Головного управління ДСНС України у Харківській області, Національного університету цивільного захисту України, Навчального центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України, дитячі творчі колективи та команди дружини юних пожежних.

А ще впродовж усього дня для дітей та дорослих працюватиме чимало корисних майданчиків, на яких можна не лише ознайомитися з різними професіями працівників ДСНС, але й ліквідувати умовну пожежу, надати першу до медичну допомогу, відчути себе в ролі справжнього вогнеборця або піротехніка. Також маленькі гості свята отримають пам’ятні сувеніри.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1469 | Переглядів: 173Дата публікації: 11:15 16.09.2019