Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Пам’ятаємо, зберігаємо, не забуваємо…»
«Пам’ятаємо, зберігаємо, не забуваємо…»

Поділитися новиною:

«Пам’ятаємо, зберігаємо, не забуваємо…»

В читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки експонується виставка-пам’ять «14 вересня - день визволення Нової Водолаги 1943 -2019».

       14 вересня  жителі селища Нова Водолага відзначають головне свято – День селища та День визволення селища від німецько-фашистських загарбників. Точна дата заснування селища не відома, але 14 вересня 1943 року воно народилося вдруге. Саме тоді над ним замайорів Прапор Перемоги ціною в тисячі життів. Скільки б років нас не віддаляло від того пам’ятного дня, у вдячній пам’яті нововодолажчан ніколи не померкне подвиг тих, хто приніс на нашу землю мир і спокій. А тому, вшанування цього дня  полеглих героїв та сивочолих визволителів, вважають за свій обов’язок  всі жителі   селища.

     До 344 річниці заснування Нової Водолаги та з нагоди 76 річниці із дня визволення її від німецько-фашистських загарбників, у читальному залі  Нововодолазької центральної районної бібліотеки експонується виставка-пам’ять «14 вересня -  день визволення Нової Водолаги 1943 -2019»

      До уваги користувачів книги про героїв-визволителів Харківщини та нововодолажчини. Збірка Павла Силки «З- під каміння б’є вода» містить художньо–документальну повість «Чого ти болиш, серце?», яка  розповідає про трагедію села Винники Нововодолазького  району, спаленого фашистами у 1943 році. Книга нашої землячки Тетяни Кобзевої «Вогненні роки: Нововодолажчина у Другій світовій війні» розповідає про події  Другої світової війни, які відбувалися на території  Нововодолазького  та  Старовірівського районів Харківської області у 1941 -1943 рр.. У книзі «В памяти народной» йде мова про пам’ятник  в с.Знам’янка командиру партизанського загону С.О. Либі та Обеліск на кургані Безсмерття та Слави в с. Ордівка (хутір Булахи) Нововодолазького району. 

     Запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку-пам’ять  «14 вересня -  день визволення Нової Водолаги 1943-2019» та дізнатися більше про воєнні роки нашої малої батьківщини. 

Нововодолазька центральна районна бібліотека

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1468 | Переглядів: 439Дата публікації: 11:01 16.09.2019