Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На Харківщині зібралися найкращі вчителі України
На Харківщині зібралися найкращі вчителі України

Поділитися новиною:

На Харківщині зібралися найкращі вчителі України

Наш регіон приймає ТОП-10 вчителів – учасників щорічної національної премії Global teacher prize Ukraine. У перший день роботи командного асесмент-центру премії з його учасниками та журі зустрілася голова ХОДА Юлія Світлична.

Протягом трьох днів (13-15 вересня) вчителі, що увійшли до десятки найкращих агентів змін у сфері освіти України, перебуватимуть на Харківщині. Тут вони не тільки познайомляться та обміняються досвідом, але й стануть учасниками майстерень на актуальні освітні теми, проходитимуть квести та створюватимуть спільні кейси.

Важливою частиною програми стане спілкування з низкою спікерів, серед яких, наприклад, переможці та учасники ТОП-10 світової премії Global Teacher Prize та єдина у світі вчителька - володарка Греммі, а також – представники освітянської спільноти та органів влади України. Деяких гостей у програмі асесмент-центру позначили як «таємничих», підготувавши сюрприз для учасників. І першим таким гостем у перший день роботи центру стала голова ХОДА Юлія Світлична. Керівниця області привітала кращих учителів на Харківщині та поділилася з ними інформацією щодо змін, які відбуваються в освітній сфері регіону.

Відкриваючи зустріч, Юлія Світлична подякувала організаторам Global teacher prize Ukraine та відзначила, що розвитку освіти на Харківщини приділяється особлива увага, в тому числі в області активно запроваджуються сучасні технології та методики в цій сфері. Також саме наш регіон став своєрідною базою для найкреативніших вчителів України, що збираються тут щороку на EdCamp Ukraine.

«Що ми намагаємося робити для розвитку сфери освіти. Ми ділимо нашу роботу на декілька складових. І перша з них – це створення гарних умов для роботи вчителів та навчання дітей. За три роки було в цілому в області відремонтовано – де капітально, де частково – більше ніж три тисячі об’єктів. З них біля 700 - це об’єкти сфери освіти: дитячі садочки, школи, професійно-технічні навчальні заклади. Також ми намагаємося забезпечити освітні заклади новим сучасним обладнанням. Це інтерактивні дошки, комп’ютери тощо. У нас в області є найкраща з нуля збудована школа, яка повністю укомплектована сучасним обладнанням. Також особливу увагу ми приділяємо комунікації з вчителями. Окрім освітніх конференцій, проводимо тренінги та інші заходи, які надають нам можливість подивитися, наскільки політика влади була корисна для вчителів, освітян та, звичайно, вносити необхідні зміни в освітній процес», - розповіла голова ХОДА.

Під час майже години вільного спілкування з вчителями Юлія Світлична відповіла на низку запитань аудиторії. Серед тем, які цікавили учасників Global teacher prize Ukraine, були й прохання згадати найважливіших вчителів у своєму житті, і теми розвитку культури, взаємодії вищої та середньої школи тощо.

https://kharkivoda.gov.ua/news/100224

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1467 | Переглядів: 427Дата публікації: 10:52 16.09.2019