Вітання голови районної державної адміністрації з Днем селища та Днем визволення

Дорогі нововодолажчани!

Прийміть найщиріші вітання з Днем селища та річницею визволення Нової Водолаги під час Другої світової війни!

76 років з дня визволення та 344 роки з моменту заснування селища  – це мить в історичному масштабі, а для жителів  Нової Водолаги  це покоління людей, які народились на рідній землі, трудились на ній, віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя.

Історію творять люди. Саме вони і є найбільшим багатством селища. Сучасна Нововодолажчина може пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. І сьогодні кожен мешканець селища  по праву пишається своїм чудовим краєм, віддаючи данину його багатій історії та культурі.

У цей радісний день бажаю добробуту в кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. А Нововодолажчині -процвітання, стабільності, розвитку, бути й надалі квітучим і красивим селищем, де життя наповнюється теплом, радістю і надією на краще!

Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1464 | Переглядів: 65Дата публікації: 08:01 14.09.2019