Про наболіле мешканців Бірківської селищної ради

Про наболіле мешканців Бірківської селищної ради

12 вересня голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів виїзний прийом громадян Бірківської селищної ради.

В ході прийому місцевими мешканцями було порушено ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: проблематика транспортного забезпечення, відсутність на деяких вулицях освітлення, неякісний сигнал мобільного зв’язку, побутові та земельні питання.
Особливо гостро для місцевих жителів стоїть питання фінансової неспроможності: Бірківська селищна рада є дотаційною адміністративно-територіальною одиницею зі значним дефіцитом бюджету. Усвідомлюючи ситуацію, зневірені мешканці громади звернулися за допомогою до голови районної державної адміністрації з головним питанням: «Як вийти з даної ситуації?». Проаналізувавши становище, враховуючи факт зменшення районного бюджету внаслідок створення об’єднаних територіальних громад, Роман Валерійович рекомендував жителям селищної ради розглянути можливість об’єднання громади. Він детально зупинився на перевагах саме ДОБРОВІЛЬНОГО об’єднання, роз’яснив порядок дій даного процесу та відповів на низку питань, які виникали в ході обговорення.
В ході конструктивного діалогу всі порушені питання під час прийому були детально проаналізовані. На деякі з них - надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців, і перебуватимуть на особистому контролі голови РДА.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1461 | Переглядів: 34Дата публікації: 10:15 13.09.2019