ПАТРОНАТ – швидка СІМЕЙНА допомога

ПАТРОНАТ – швидка СІМЕЙНА допомога

Спеціалісти Нововодолазького РЦСССДМ провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань патронату з сім’ями, які звернулись до служби з даного питання.

Вони розповіли про нову форму сімейного виховання та можливість створення на базі їхніх родин патронатних сімей. Фахівці роздали  буклети “Патронатна сім’я - новітня форма сімейного виховання в Україні” та ознайомили членів цих родин з основними вимогами до кандидатів у патронатні вихователі.

Довідково: патронатним вихователем може бути:

- громадянин України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі та проживають на спільній житловій площі;

- мають позитивний досвід сімейного виховання дітей;

- мають житло (власне, орендоване чи на правах користування);

- не мають судимості;

- стан здоров’я яких  дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;

- одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;

- зібрали та надали відповідний пакет документів, необхідний для кандидатів у патронатні вихователі;

- пройшли навчання та отримали довідку та рекомендацію за результатами навчання за тренінговою Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі.

Спеціалісти Центру постійно ведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та запрошують батьків на роботу та залучення до тимчасового догляду та виховання дітей у сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Якщо Ви дійсно прагнете  створити патронатну сім'ю на базі своєї родини, звертайтеся за детальнішою інформацією до Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою: смт Нова Водолага, вул.Гагаріна,7, кімната 6, телефон для довідок 4-24-43.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1458 | Переглядів: 50Дата публікації: 10:18 12.09.2019