У Харкові за підтримки ХОДА відбудеться мистецька акція

У Харкові за підтримки ХОДА відбудеться мистецька акція

20 вересня о 14:00 відбудеться V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь».

Захід відбуватиметься на площі поруч із північним корпусом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та готелем «Харків Палас» (станція метро «Держпром»). До участі в акції запрошуються представники освітянської спільноти  Харківщини,  харків’яни та гості міста.

У програмі заходу: виступи єдиного в Україні молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA», випускників та студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Акція відбудеться за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Теги: анонс акція мистецтво об’єднує молодь

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1457 | Переглядів: 25Дата публікації: 15:12 11.09.2019