Обговорили питання надання субсидій та пільг

Обговорили питання надання субсидій та пільг

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулась нарада з питань надання субсидій та пільг, за участі представників райдержадміністрації, районної ради, сільських, селищних голів та уповноважених осіб з питань оформлення субсидій.

Під час засідання обговорили питання, які знаходяться в компетенції уповноважених; умови прийняття документів управлінням праці та соціального захисту населення; механізм нарахування субсидій та інші питання, які виникали в ході спілкування. Окрім того представники УПСЗН ознайомили присутніх із нововведеннями, які зокрема стосуються умов надання пільг.

На завершення наради Людмила Миколаївна акцентувала увагу присутніх на необхідності узгодження всіх вищезазначених питань задля спрощення процедури оформлення документів для надання пільг та субсидій мешканцям району.

Альбом: Обговорили питання надання субсидій та пільг
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1455 | Переглядів: 57Дата публікації: 14:21 11.09.2019