За спалювання листя та сміття передбачена відповідальність!

За спалювання листя та сміття передбачена відповідальність!

Нововодолазьке відділення поліції інформує!

Працівники Нововодолазького відділення поліції НАГАДУЮТЬ, що за спалювання листя та сміття передбачена відповідальність!

Поліцейські наголошують, що дим дуже шкідливо впливає на здоров’я людини. Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи. Також, може призвести до масштабних пожеж і невиправних наслідків!

За спалювання сміття та листя передбачена адміністративна відповідальність. Несанкціоноване спалення листя та сміття відповідно регулюється статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень.

Будь свідомим громадянином — не пали сміття та листя!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1451 | Переглядів: 69Дата публікації: 13:14 10.09.2019