Президент Володимир Зеленський домігся звільнення полонених

Президент Володимир Зеленський домігся звільнення полонених

7 вересня близько 14 години літак зі звільненими з російського полону українцями приземлився у Борисполі.

Повернених додому бранців зустріли рідні та близькі, активісти та особисто Президент Зеленський.

Голові держави вдалося домогтися звільнення 24-х взятих у полон Росією у Керченській протоці військових моряків, а також політв'язнів – громадян України, засуджених Російською Федерацією. Серед них - Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карп'юк, Павло Гриб та інші.

За умовами обміну Україна натомість видає Росії підозрюваних у скоєнні злочинів росіян, які визнали себе військовополоненими і звернулися до президента Росії Володимира Путіна з проханням включити їх у списки на обмін. Також у списках є громадяни України, засуджені за державну зраду.

Обмін відбувся за схемою 35 на 35.

Теги: президент

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1448 | Переглядів: 65Дата публікації: 16:43 07.09.2019