Увага! Пожежі під час посушливої погоди набирають загрозливих масштабів

Увага! Пожежі під час посушливої погоди набирають загрозливих масштабів

Наразі на Харківщині стала тепла, посушлива погода. Рівень пожежної небезпеки сягає максимальних позначок – 5 класу. Тому кількість пожеж у природних екосистемах та лісових масивах, які несуть загрозу навколишньому середовищу і становлять небезпеку для життя людей, постійно росте.

Так лише протягом останньої доби підрозділи Харківського гарнізону ДСНС 49 раз виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах, де горіла суха трава, очерет, сміття, хвойна підстилка тощо. Загальна площа горіння склала близько 16 га.

Всі 49 пожеж були успішно ліквідовані пожежно-рятувальними підрозділами в межах, які вони набули на момент прибуття рятувальників.

Подібні пожежі виникають саме внаслідок необережного поводження з вогнем і, як правило, викликають значний суспільний резонанс, а їх гасіння має довготривалий характер та потребує значних матеріальних та людських ресурсів.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях.

Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі.

Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1438 | Переглядів: 121Дата публікації: 14:43 05.09.2019