Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До перших класів на Харківщині пішли 25 тисяч школярів
До перших класів на Харківщині пішли 25 тисяч школярів

Поділитися новиною:

До перших класів на Харківщині пішли 25 тисяч школярів

2 вересня в навчальних закладах області розпочався новий навчальний рік.

«Сьогодні понад 500 тисяч студентів та учнів, серед яких - 25 тисяч першачків, розпочинають навчання на Харківщині. Хочу побажати всім їм успіхів та цікавих уроків», - прокоментувала голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона також наголосила, що всі навчальні заклади регіону – як дошкільні, так і загальноосвітні, й виші – були повністю підготовлені до початку нового року.

Зокрема, в 200 закладах області були проведені капітальні ремонти – коштом усіх джерел фінансування. Також Міністерство науки і освіти України визнало Харківщину одним з лідерів з підготовки 1-х класів до початку навчального року за стандартами Нової української школи. Так, для перших класів області було закуплено майже 6 тисяч нових парт, 152 комплекти меблів і понад 900 одиниць комп’ютерного обладнання.

Крім того, новими засобами навчання, комп’ютерним обладнанням забезпечено 44 навчальні кабінети природничо-математичного напрямку. Для шкіл придбали 626 персональних комп’ютерів, а до кінця поточного року планується придбати ще 862. До мережі Інтернет підключено всі заклади загальної середньої освіти.

Також цьогоріч заплановано придбати 20 шкільних автобусів, з них 12 автобусів, що обладнані спеціальними місцями для дітей з особливими освітніми потребами. На сьогодні за кошти районних бюджетів придбано вже 6 автобусів.

Юлія Світлична підкреслила: розвиток освіти і надалі залишатиметься одним з головних пріоритетів для керівництва області.

«Цьогоріч плануємо запроваджувати нові освітні проєкти в Харківській області. Для цього спілкуємося з громадськістю та вишами, щоб об’єднати загальну середню освіту та вищу школу. Продовжимо шукати талановитих дітей та надавати їм можливості ще в школі обрати той виш, до якого вони прагнуть вступити. Ми особливу увагу приділяємо науковому розвитку дітей, у тому числі захисту робіт МАН, співпрацюємо з вишами, щоб більше інформації надати тим дітям, які прагнуть того, щоб стати видатними науковцями», - відзначила керівниця ХОДА.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1430 | Переглядів: 311Дата публікації: 09:54 02.09.2019