ПЕРЕДАЧА ПОКАЗІВ ЗАСОБУ ОБЛІКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСУ “VIBER” АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО”

Для зручності обслуговування споживачів товариством запроваджена можливість передачі показів засобу обліку за допомогою інтернет-сервісу “Viber”.

Контактні дані “Viber” районних відділень АТ “Харківобленерго” Ви можете знайти на сайті товариства за посиланням:

Для того, щоб надані Вами покази засобу обліку заносилися коректно, під час передачі показів просимо надавати інформацію у наступному вигляді:

ФІО або номер особового рахунку;

повну адресу, за якою встановлено засіб обліку;

дата виконання зйома показів;

фото засобу обліку, на якому мають бути чітко відображені покази електролічильника, його номер та тип (оригінальній файл без редагування EXIF – інформацією).

Приклад для надання показів

засобу обліку:

Приклад для надання показів

зонного засобу обліку:

ос./рах. 1234562

Балаклійський район,

м. Балаклія,

вул. Шевченко, буд. 15, кв. 7

28.03.2017

001127 (або фото).

ос./рах. 1234562

Балаклійський район,

м. Балаклія,

вул. Шевченко, буд. 15, кв. 7

28.03.2017

Т1 - 1830

Т2 - 0070

То - 001127 (або фото)

У разі відсутності дати виконання зйома показів засобу обліку, показання будуть враховані датою отримання повідомлення.

У споживачів є можливість при наявності реєстрації на сайті АТ “Харківобленерго” в “Особистому кабінеті”перевірити інформацію щодо наявних показів засобу обліку електричної енергії по особовому рахунку.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1429 | Переглядів: 294Дата публікації: 14:44 01.09.2019