Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Шановні освітяни! Дорогі школярі, студенти, батьки!

Вітаю вас із чудовим і водночас хвилюючим святом - Днем знань!

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
Хай новий навчальний рік принесе школярам та студентам приємні враження, яскраві та нові відкриття, педагогічним колективам - високі результати своєї праці, а батькам – радість і гордість за дітей.
Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, миру та добра! Зі святом!

Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1427 | Переглядів: 25Дата публікації: 09:38 01.09.2019