В першу неділю вересня в нашій державі відзначається день підприємця

В першу неділю вересня в нашій державі відзначається день підприємця

Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди свята

Шановні підприємці Нововодолажчини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом, яке стало визнанням виняткової ролі підприємців не тільки в економічних, а і в соціальних перетвореннях, які відбуваються в нашому суспільстві.

Працюючи на території нашого району, організовуючи на його теренах власну справу, ви створюєте робочі місця, налагоджуєте торгівлю, наповнюєте державний та місцеві бюджети. Дякую за наполегливу працю та готовність до діалогу, за активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.

Щиро бажаю міцного здоров’я, миру, наснаги, невичерпної енергії та вагомих здобутків. Нехай кожна започаткована вами справа буде успішною, зростають обсяги виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються прибутки.

Добра та благополуччя вам і вашим родинам! Зі святом!

З повагою, Роман Мерзлікін.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1426 | Переглядів: 41Дата публікації: 09:02 01.09.2019