Розпочинається реалізація проекту «Майстер»

Розпочинається реалізація проекту «Майстер»

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує!

ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки проекту GIZ розпочинає реалізацію проекту «Майстер» - «Ідентиікація, мотивація, часткова підготовка і професійна інтеграція ВПО у Східній Україні».

До проекту можуть бути залучені особи старше 18 років з числа внутрішньо переміщених, осіб, позбавлених батьківського піклування, багатодітних та малозабезпечених  сімей, сімей учасників АТО, інших вразливих верств населення.

Проект передбачає 4 етапи:

- проходження безкоштовного on-line тестування на виявлення професійних навичок;

- проведення 3-денного тренінгу (для тих, хто пройшов тестування) щодо вдосконалення практичних навичок;

- організація безкоштовного 3-місячного навчання в м. Харкові (офіс-менеджер та кухар), м. Красноград та м. Чугуїв (спеціальності визначаються) з отриманням відповідного свідоцтва;

- допомога  подальшому працевлаштуванні.

За додатковою інформацією та проведення реєстрації  звертайтесь до Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до 03 вересня за адресою: смт Нова Водолага , вул. Гагаріна, буд.7, кімн.6, тел.4 24 43.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1423 | Переглядів: 23Дата публікації: 14:20 29.08.2019