На Нововодолажчині вшанували пам'ять захисників України
На Нововодолажчині вшанували пам\

На Нововодолажчині вшанували пам'ять захисників України

Сьогодні в селі Мелихівка Старовірівської ОТГ відбувся мітинг до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Вже п’ятий рік поспіль триває неоголошена війна, в якій гинуть наші хлопці. Не оминула ця сумна звістка і наш район. Троє бійців не повернулись до рідних домівок: Олександр Роговий (с.Мелихівка), Костянтин Животченко (с.Новоселівка), Володимир Тимченко (с.Рокитне).
   Зі словами скорботи до присутніх звернулись начальник відділу організаційної роботи та масових комунікацій апарату районної державної адміністрації Оксана Довгопол, радник голови районної ради Євген Пудровський, староста Мелихівського старостинського округу Старовірівської ОТГ Віктор Рудаченко.
   Всі присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки Олександра Рогового на будівлі Мелихівського ліцею.

Альбом: Вшанували пам'ять  захисників України
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1421 | Переглядів: 73Дата публікації: 12:16 29.08.2019