Вирішували актуальні питання Ватутінської громади

Вирішували актуальні питання Ватутінської громади

22 серпня голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів виїзний прийом громадян у Ватутінській сільській раді, в якому також взяли участь Ватутінський сільський голова Наталія Казакова, начальник філії «Нововодолазький райавтодор» Олександр Бершадський, депутати сільської ради.

Одним з хвилюючих питань для мешканців Ватутіно, з яким вони раніше звертались до голови районної державної адміністрації, є якість питної води. За сприяння Романа Валерійовича розпочато підготовчі роботи з будівництва нового водопроводу по вулиці Станційна. На даний час уже розроблено проектно-кошторисну документацію, отримано експертизу, прокачано свердловину, проведено лабораторне дослідження води, оформлено дозвіл на спецводокористування. Наразі очікується дозвіл на будівельні роботи. «Розумію, що це питання вкрай важливе для населення, тому до його вирішення залучені фахівці не лише з району, а й з області», - зазначив голова райдержадміністрації.

Не менш важливим питанням для мешканців громади є стан доріг. Слід зазначити, що ремонтні роботи по Ватутінській сільській раді розпочато. Нині вони тривають на а/д Нова Водолага-Вільхуватка-Рокитне-Мокра Рокитна, а саме ділянці від а/д Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта до Мокра Ракитна. Що стосується ділянки від повороту в селі Ватутіне (на Рокитне) до  Навчального центру Оперативно-рятувальної служби ЦЗ ДСНС, яка також цікавить місцевих жителів, на даний час роботи там неможливі, оскільки триває процес визначення балансоутримувача даної ділянки.

Серед інших звернень під час прийому були порушені питання роботи лабораторної служби, відшкодування витрат на електроенергію за водокористування закладу освіти, дії Урядової програми «Доступні ліки», пенсійних виплат та інше.

Всі порушені питання під час прийому  були детально проаналізовані. На більшість із них  надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців, і перебуватимуть на особистому контролі голови РДА.

Альбом: Вирішували актуальні питання Ватутінської громади
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1411 | Переглядів: 145Дата публікації: 13:04 27.08.2019