Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди державних свят

Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди державних свят

23 серпня — День Державного Прапора України 24 серпня — День Незалежності України

Шановна громадо Нововодолазького району!
Щиро вітаю вас з національними святами нашої державності - Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора
Вже 28 років ми маємо свою історію – історію незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави. Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. Цей день став новою точкою відліку в житті кожного громадянина, вселивши почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.
Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
23 та 24 серпня - не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна.
Вітаю всіх вас зі святами та бажаю мирного неба, злагоди та душевної величі. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!
Слава Україні!
                                                                                                    З повагою,
Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1408 | Переглядів: 74Дата публікації: 07:28 23.08.2019