Увага! Попередження про пожежну небезпеку в природних екосистемах

Увага! Попередження про пожежну небезпеку в природних екосистемах

Головне управління ДСНС України у Харківській області закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих тереторіях та дотримуватись елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

Нагадуємо, що наразі на Харківщині спостерігається найвищій ступінь (5 класу) пожежної небезпеки. А відтак існує велика загроза виникнення загорянь за підвищення температурних показників навколишнього середовища. Тож Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

- відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;

- спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

- розводити багаття у лісі та лісопосадках;

- заїзджати автомобілем до лісу;

- палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки та скляні пляшки;

- залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

- полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;

- створювати смітники та спалювати відходи;

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1406 | Переглядів: 29Дата публікації: 16:25 21.08.2019