В Охоченській сільській бібліотеці–філії представлено виставку-вітання

В Охоченській сільській бібліотеці–філії представлено виставку-вітання

«Квітуча і рідна моя Україна»

24 серпня в Україні відзначається День незалежності – щорічне державне свято. Саме цього дня в 1991 році Україну було проголошено незалежною, демократичною державою, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор.

Україна - це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. Україна - це історія народу, який протягом багатьох віків боровся за свою свободу і незалежність.

З нагоди найважливішого свята України у Охоченській сільській бібліотеці –філії розгорнута виставка-вітання «Квітуча і рідна моя Україна».

На виставці представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, невідомі і маловідомі сторінки історії України,а також про традиції та звичаї нашої багатонаціональної держави

Запрошуємо всіх користувачів бібліотеки ще раз доторкнутися до сторінок історії становлення незалежної України її культури та мистецтва.

Охоченська сільська бібліотека–філія

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1405 | Переглядів: 25Дата публікації: 15:14 21.08.2019