Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Щодо технічного обслуговування газового обладнання
Щодо технічного обслуговування газового обладнання

Поділитися новиною:

Щодо технічного обслуговування газового обладнання

З 2019 року власники, балансоутримувачі або орендарі житла обиратимуть компанію, котра здійснюватиме технічне обслуговування газових приладів та внутрішньобудинкових мереж.

Послуга стала ринковою. Право на проведення таких робіт мають спеціалізовані організації, котрі отримали державний дозвіл на їх виконання.

Власники та балансоутримувачі будинків можуть самостійно обрати спеціалізовану організацію, яка має відповідний державний дозвіл та буде здійснювати обслуговування будинкових газових мереж та приладів. З прийняттям низки законодавчих актів, а саме Закону України «Про житлово-комунальні послуги»Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 250 від 10 травня 2018 рокуНаказу Міністерства регіонального розвитку № 190 від 27 липня 2018 рокуКодексу газорозподільних систем така послуга стала ринковою та надається на підставі укладених договорів.

Вартість послуг

При замовленні послуг з технічного обслуговування в АТ "Харківгаз", вартість послуг визначається для кожного окремого споживача і залежить від наявних газових приладів в будинку, транспортних витрат. Для отримання необхідних консультацій або укладання договору з газовою компанією, споживачі природного газу можуть звернутись до центрів обслуговування клієнтів АТ «Харківгаз».

Терміни технічного обслуговування

 За наявністю у споживача тільки газової плити – техобслуговування обладнання виконується один раз в 3 роки, опалювального приладу – раз на рік. Перелік робіт з технічного обслуговування, їх періодичність зазначаються в договорі зі споживачем.

АТ "Харківгаз" залишається відповідальним за надійну та безпечну експлуатацію розподільних газових мереж до межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін. Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання,  оператор ГРМ має право обмежити газопостачання на об’єкт у разі незабезпечення власником будинку технічного обслуговування газових приладів. 

https://kh.104.ua/ua/services/safety/free-maintenance/id/planove-tehnichne-obslugovuvannja-zhitlovih-budink-2618

 

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1404 | Переглядів: 692Дата публікації: 10:46 21.08.2019