Розглянули питання, які найбільше турбують мешканців району

Розглянули питання, які найбільше турбують мешканців району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів розширену нараду з керівниками установ та організацій району, сільськими та селищним головами.

Під час засідання було розглянуто низку актуальних питань, які найбільше турбують мешканців району. Серед них: нарахування обсягів використаного  газу з приведенням  до стандартних умов; укладення договору на технічне обслуговування систем газопостачання житлових будинків; відміна курсування міжміського внутрішньо обласного автобусного маршруту Старовірівка-Харків та інше. Щодо останнього – завдяки сприянню голови районної державної адміністрації, налагодженому діалогу між Департаментом економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації (замовником вищезазначеного маршруту) та ФОП «Сітова Т.Г.» (підприємцем, що обслуговує маршрут) з 16 серпня поточного року рейс «Старовірівка-Харків» відновлено. Автобус курсує 6 днів на тиждень, крім середи.

На питання, що стосуються газу, відповідав начальник Зміївського відділення АТ «Харківгаз» Сергій Гниря. За його словами, несплата коефіцієнту приведення обсягів газу до стандартних умов не є приводом для відключення газопостачання, поки на це немає рішення суду. Нагадаємо: наразі по всій країні тривають судові процеси, порушені газовими компаніями.

Стосовно необхідності укладення договору на технічне обслуговування газового обладнання – питання дуже актуальне. З 2019 року споживачі природного газу самі обиратимуть компанію, котра здійснюватиме технічне обслуговування газових приладів та внутрішньобудинкових мереж. Послуга стала ринковою. Раніше вартість даної послуги була закладена в тариф. Слід зазначити, що до початку опалювального сезону кожне домоволодіння повинно знаходитись на обслуговуванні спеціалізовані організації, яка має право на проведення таких робіт.

Під час засідання було порушено ще ряд актуальних питань, які в ході конструктивного діалогу вирішені або перебувають в ході вирішення і знаходяться на особистому контролі голови РДА.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1399 | Переглядів: 89Дата публікації: 15:59 20.08.2019