Про необхідність вакцинації

Про необхідність вакцинації

Сьогодні під керівництвом першого заступника районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулась нарада з питань проведення додаткових заходів імунізації на території Нововодолазького району.

У засіданні взяли участь представники медицини, освіти, культури, органів місцевого самоврядування.

З метою недопущення погіршення епідемічної ситуації з кору в Нововодолазькому районі, у зв’язку з низьким рівнем показників охоплення щеплення населення, було обговорено перспективи проведення додаткових заходів, що спонукатимуть до підвищення показників імунізації.

Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, згідно зі статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» не зможуть відвідувати дитячі садки та школи.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1398 | Переглядів: 49Дата публікації: 13:19 20.08.2019