Про готовність закладів освіти до навчального року

Про готовність закладів освіти до навчального року

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін з робочим візитом відвідав Липкуватівський ліцей та Бірківську філію Липкуватівського ліцею, де ознайомився з рівнем готовності закладів до роботи в новому навчальному році.

Слід зазначити, що ремонтні роботи в школах завершені. Окрім щорічного косметичного ремонту, в закладах проведено більш серйозні роботи: в Борках коштом районного бюджету здійснено поточний ремонт системи блискавкозахисту та капітальний ремонт тамбура харчоблоку; в Липкуватівці замінено троє дверей на металічні та розроблено проектно-кошторисну документацію на ремонт даху. В залежності від потреб для закладів придбано спорттовари, принтери, мультимедійний екран з проектором, мийки та столи для харчоблоку, модернізовано вентиляцію. За рахунок залишку освітньої субвенції 2018 року для обох закладів придбано комп’ютери та меблі для початкових класів. В рамках державної програми «Конструктор LEGO як освітній ресурс ХХІ століття у початкових класах» для першачків передано конструктор LEGO.

Альбом: Про готовність закладів освіти до навчального року
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1395 | Переглядів: 58Дата публікації: 13:27 19.08.2019