На Харківщині у три рази збільшилась кількість шкіл з інклюзивним навчанням

На Харківщині у три рази збільшилась кількість шкіл з інклюзивним навчанням

Такі дані навели під час селекторної наради щодо підготовки закладів освіти регіону до нового навчального року.

В заході, який відбувся 16 серпня під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева, взяли участь представники Нововодолазького району.

У Департаменті науки і освіти ХОДА нагадали, що інклюзивне навчання на Харківщині запроваджують з 2016 року. За цей час кількість шкіл, де створена можливість навчатися для дітей з особливими освітніми потребами, збільшилась у 22 рази, а кількість таких учнів зросла в 14 разів.

«У закладах дошкільної освіти кількість функціонуючих інклюзивних груп збільшилась у 23 рази, в них дітей - у 33 рази, - розповіли у департаменті. - Інклюзивною освітою охоплений 571 учень у 400 класах 198 закладів загальної середньої освіти, функціонує 1 спеціальний клас. У 65 інклюзивних групах 46 закладів дошкільної освіти навчаються 114 дітей».

Створені та працюють 29 інклюзивно-ресурсних центрів. З метою забезпечення якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти Харківської області створено 24 ресурсні кімнати і 25 медіатек.

Альбом: На Харківщині у три рази збільшилась кількість шкіл з інклюзивним навчанням
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1393 | Переглядів: 49Дата публікації: 09:14 19.08.2019