У Нововодолазькій центральній районній бібліотеці представлено книжкову виставку

« Квітни, моя Україно»

24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Соціалістичної Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави - України. З того часу весь український народ відзначає державне свято - День Незалежності.

З нагоди відзначення цього свята у Нововодолазькій центральній  районній бібліотеці оформлена книжкова виставка « Квітни, моя Україно». На виставці представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, етнічні особливості українців, а також духовну велич держави.

Особливу  увагу привертають книги відомого українського журналіста,доктора історичних наук Данила Яневського із серії «Проект Україна», в яких читачі мають можливість ознайомитися з маловідомими сторінками історії України, видатними діячами нашої країни, а також серія книг «Моя Україна», де за допомогою багатого ілюстративного матеріалу розповідається про визначні події української історії. Окремі розділи  виставки присвячені  гетьманам України та славній історії українського козацтва.

Альбом: У Нововодолазькій центральній  районній бібліотеці представлено книжкову виставку
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1391 | Переглядів: 60Дата публікації: 14:26 16.08.2019