Обережно! Надзвичайна пожежна небезпека!

Обережно! Надзвичайна пожежна небезпека!

У зв’язку з утриманням сухої погоди на території України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях.

Частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах!

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1390 | Переглядів: 27Дата публікації: 14:30 16.08.2019