По кожному з них комісія винесла відповідні рішення.

В малій залі районної державної адміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, за участі голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна, першого заступника голови РДА Людмили Балюк, представників служби у справах дітей РДА, районної філії Харківського обласного центру зайнятості, районного відділення поліції, юридичного відділу РДА, управління праці та соціального захисту населення РДА, районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

На порядку денному розглянули наступні питання:

1. Надання дозволу на укладення  договору дарування житлового будинку з надвірними будівлями.

2. Надання органом опіки та піклування висновку про  доцільність (недоцільність)  позбавлення батьківських прав.

3. Доцільність повернення дитини з Харківського обласного центру соціально – психологічної реабілітації дітей в біологічну родину.

4. Доцільність (недоцільність) поповнення прийомної сім'ї  та влаштування до неї дітей.

5. Повернення дітей з Харківського обласного центру соціально – психологічної реабілітації  та Будинку дитини до бабусі.

6. Реєстрація народження дитини.

7. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2019 рік.

Детально розглянувши всі питання, по кожному з них комісія винесла відповідні рішення.

Альбом: На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянули ряд важливих питань
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1388 | Переглядів: 41Дата публікації: 11:51 16.08.2019