Робочий візит до ДКНЗ "Капітошка"
Робочий візит до ДКНЗ \"Капітошка\"

Робочий візит до ДКНЗ "Капітошка"

Днями дитячий заклад відвідали голова РДА Роман Мерзлікін, заступник голови РДА Євген Ховяков, начальник господарчої групи відділу освіти РДА Сергій Рекрутняк

На ряду з закладами загальної середньої та позашкільної освіти, керівництво районної державної адміністрації з робочим візитом побували і в дитячому садочку «Капітошка». Під час минулої поїздки до закладу було обговорено актуальні питання та потреби, і ось минуло зовсім небагато часу – і значна їх частина вирішена: для потреб садочка коштом районного бюджету придбано мультимедійний екран з проектором, ноутбук, телевізор, холодильник, жировловлювач для витяжки, стіл обробний кухонний. Всі ці речі необхідні для повноцінного функціонування закладу, і завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації та депутатського корпусу маємо результат.

Альбом: Робочий візит до ДКНЗ "Капітошка"
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1383 | Переглядів: 71Дата публікації: 15:55 14.08.2019