Обговорили актуальні питання Станичненської громади

Обговорили актуальні питання Станичненської громади

Минулого тижня голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів плановий виїзний прийом громадян у Станичненській сільській раді.

В ході прийому жителями сільської ради порушувалось ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: проблематика транспортного забезпечення, неінформованість населення в необхідності укладання договорів на технічне обслуговування газового обладнання, потреба мешканців села в стоматологічній допомозі, придбання для дитячого садочка покриття для підлоги, ремонт доріг та обкіс узбіч, заміна електричних стовпів, допомога у вирішенні питання сплати податкового боргу.

Окрім особистих та соціальних питань, порушених під час прийому, актуальною була й тема об’єднання громад. Людей цікавили переваги та порядок добровільного об’єднання, на що Роман Валерійович надав детальні роз’яснення та наголосив на тому, що вибір майбутнього села виключно за громадою.

Всі порушені питання в ході конструктивного діалогу були детально проаналізовані. На деякі з них - надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців, і перебуватимуть на особистому контролі голови РДА.

По завершенні прийому,  голова РДА побував у Станичненському ліцеї, де ознайомився з ходом підготовки закладу до нового навчального року.

Альбом: Обговорили актуальні питання Станичненської громади
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1376 | Переглядів: 97Дата публікації: 10:19 12.08.2019