Регіональна комісія затвердила список проєктів, які можуть фінансуватися з ДФРР у наступному році

Підсумкове засідання комісії відбулось 9 серпня під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

«Ми завершили попередній конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році. Загалом членами комісії проведено оцінювання 74 проєктів, які мають повний комплект документів, на загальну суму 1 млрд 237 млн грн. Інформацію про них розміщено на сайті ДФРР», - зазначив Вадим Данієлян.

Він наголосив на тому, що всі програми і проєкти, які пройшли попередній відбір, розроблені на виконання стратегічних цілей регіональної стратегії розвитку відповідно до її плану заходів.

Директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос у ході наради повідомив, що найбільшу кількість балів (по 68,333 бала) під час попереднього конкурсного відбору набрали проєкти будівництва нового обласного центру онкології: проєкт будівництва першої черги та друга черга будівництва.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1375 | Переглядів: 58Дата публікації: 10:08 12.08.2019