Інспектуємо готовність закладів освіти до навчального року

Інспектуємо готовність закладів освіти до навчального року

Приємно спостерігати за змінами, які відбуваються в галузі освіти. Її розвиток є одним із пріоритетних напрямків роботи влади, адже діти - найголовніший скарб нашого суспільства, майбутнє нашої країни, і саме для них ми прагнемо створити умови, які відповідають сучасним стандартам.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, заступник голови РДА Євген Хов’яков та начальник господарчої групи відділу освіти РДА Сергій Рекрутняк відвідали Комінтернівський ліцей, де повним ходом триває підготовка до нового навчального року. Як попередні заклади, нещодавно школа отримала меблі для початкових класів. Окрім того, за кошти районного бюджету проведено поточний ремонт системи блискавкозахисту, замінено сантехніку, придбано газовий котел та спортивне обладнання (сітка волейбольна, скакалки, мати, м’ячі футзальні, волейболні, тенісні). Як і для попередніх шкіл – передано конструктор LEGO для початкових класів.

Наразі ще триває утеплення фасаду приміщення молодшої школи, в рамках міні проєкту «Нова українська школа – в теплому приміщенні» обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Нині роботи виконано на 80%, і до 1 вересня будуть закінчені.

Альбом: Інспектуємо готовність закладів освіти до навчального року
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1369 | Переглядів: 99Дата публікації: 20:51 08.08.2019