Роман Мерзлікін разом з Євгеном Хов’яковим оцінили хід робіт у Ватутінському ліцеї.

Цього року в закладі коштом районного бюджету замінено двері аварійного виходу, двері в спортивному залі та бібліотеці. Також розроблено проектно-кошторисну документацію на пожежну сигналізацію та замінено сантехніку. А нещодавно школа отримала чергову партію меблів для початкової школи.

Не оминули увагою і харчоблок закладу – там встановлено ще одну електричну плиту та придбано бойлер. Робота триває й надалі: до початку навчального процесу заплановано замінити мийки та крани, модернізувати електрощит та вентиляцію, встановити обробні столи.

І на завершення ще один приємний сюрприз для першачків - для них передано конструктор LEGO в рамках державної програми «Конструктор LEGO як освітній ресурс ХХІ століття у початкових класах», а також кольоровий принтер для потреб закладу.

Альбом: Керівництво районної державної адміністрації продовжує знайомитись із рівнем готовності закладів освіти до роботи в 2019/2020 навчальному році.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1367 | Переглядів: 83Дата публікації: 11:02 08.08.2019