Керівництво райдержадміністрації побували в Просянському ліцеї

Керівництво райдержадміністрації побували в Просянському ліцеї

Про готовність закладів освіти до нового навчального року

Менше місяця лишається до початку навчального року, тож актуальним постає питання готовності закладів освіти до роботи. З цією метою голова районної державної адміністрації здійснює робочі поїздки по закладам дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району. Сьогодні Роман Мерзлікін разом із заступником голови РДА Євгеном Хов'яковим та начальником господарчої групи відділу освіти РДА Сергієм Рекрутняком побували в Просянському ліцеї. Слід зазначити, що роботи там тривають згідно з графіком. На сьогодні незавершеними залишаються покрівля початкової школи (роботи виконано на 80%) і вентиляція харчоблоку, та до 1 вересня роботи будуть завершені.
До речі оновлюється і матеріально-технічна база закладу. До нового навчального року школа отримала нові комп’ютери (10+1), придбані за рахунок залишку освітньої субвенції 2018 року та меблі для початкових класів. Також, користуючись нагодою, керівництво РДА передали конструктор LEGO для першачків в рамках державної програми «Конструктор LEGO як освітній ресурс ХХІ століття у початкових класах».

Альбом: Керівництво райдержадміністрації побували в Просянському ліцеї
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1365 | Переглядів: 72Дата публікації: 08:08 08.08.2019