Здійснено обстеження житлово-побутових умов

Здійснено обстеження житлово-побутових умов

Працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації разом із фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено обстеження житлово-побутових умов дітей в прийомних сім’ях, сім’ях під опікою та сім’ях зі складними життєвими обставинами, що проживають на території Охоченської сільської ради.

За висновками служби всі діти перебувають в належних умовах. Слід зазначити, що відповідними службами райдержадміністрації регулярно проводяться обстеження умов проживання даної категорії населення, а також різноманітні заходи, круглі столи, семінари для прийомних батьків на тему виконання обов’язків щодо належного виховання, відповідальності за виховання, навчання і розвиток своїх дітей.

Альбом: Здійснено обстеження житлово-побутових умов
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1362 | Переглядів: 72Дата публікації: 10:39 07.08.2019