Дитячо-юнацька спортивна школа до 1 вересня отримає спортінвентар

Дитячо-юнацька спортивна школа до 1 вересня отримає спортінвентар

З метою ознайомлення з ходом підготовки закладів до нового навчального року, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом із заступником голови РДА Євгеном Хов'яковим здійснили робочий візит до Нововодолазької дитячо-юнацької спортивної школи.

На сьогодні в ДЮСШ коштом районного бюджету проведено поточний ремонт системи блискавкозахисту. Наразі виготовляється проектно- кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі. Не менш важливим питанням є і спортінвентар – вже укладені договори на його поставку, і вже до 1 вересня заклад отримає тренажери, обладнання для гирьового спорту, суддівське обладнання, професійну сітку для волейболу, м’ячі футзальні та футбольні..

Все це задля того аби наші діти та молодь мали можливість, бажання  і прагнення до занять спортом, що сприяє не лише фізичному розвитку, а й виховує й такі якості як організованість, терпіння, відповідальність, дисциплінованість.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1359 | Переглядів: 86Дата публікації: 10:14 06.08.2019