Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Управління праці та соціального захисту населення Нововодолазької РДА інформує!

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616 внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 та затверджений Порядок умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей- сиріт, осіб з їх числа.

Відповідно до цього порядку Нововодолазька районна державна адміністрація має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають в сільських радах Нововодолазького району на квартирному обліку.

Враховуючи  вищезазначене, приймаємо пропозиції від власників нерухомого майна, які виявили бажання продати власні житлові об’єкти.

Гранична вартість придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа визначається з урахуванням таких нормативів:

- у квартирах, садибних (одноквартирних) будинках із житлового фонду соціального – 31 кв.м. загальної площі, з яких жила площа на дитину повинна бути не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в даному населеному пункті.

Для підготовки і подання документів на комісію Харківської облдержадміністрації щодо розподілу обсягів Субвенції для придбання соціального житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа необхідно подати такі документи:

- акт обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), складений комісією, утвореною рішенням місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, за встановленою формою;

- звіт про оцінку майна (акт оцінки майна);

- фотографії житлового приміщення (будинку, квартири);

- правовстановлюючі документи на житлове приміщення (будинок, квартиру);

- правовстановлюючі документи на земельну ділянку, на якій розташоване житлове приміщення (у разі наявності);

- технічну документацію на житлове приміщення (будинок, квартиру), прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

- документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек щодо житлового приміщення (будинку, квартири) відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

- довідки про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні (будинку, квартирі), який придбавається;

- документи, що підтверджують особу власника житла.

Особи (власники житла), які бажають запропонувати житло для продажу, повинні надати в термін до 09 серпня 2019 року заяви-пропозиції з комплектом документів до служби у справах дітей Нововодолазької районної державної адміністрації за адресою: Харківська область,смт.Нова Водолага, вул.Гагаріна, 7, щоденно з 8.00 до 17.00.

Контактний телефон для довідок: (05740) 4 23 27 .

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1358 | Переглядів: 102Дата публікації: 16:02 05.08.2019