Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Мистецтво Слобожанщини» запрошує на виставку до Дня Незалежності України та Дня міста Харків
«Мистецтво Слобожанщини» запрошує на виставку до Дня Незалежності України та Дня міста Харків

Поділитися новиною:

«Мистецтво Слобожанщини» запрошує на виставку до Дня Незалежності України та Дня міста Харків

З 8 по 23 серпня у галереї буде експонуватися фотовиставка переможців конкурсу «5-а стіна. Театри Харківщини», який проводився обласним центром культури і мистецтва в 2017 році.

На виставці будуть представлені 87 чорно-білих і кольорових фотографій трьох авторів - Маргарити Корнющенко, Катерини Погрібної та Сергія Лошатинського, зроблених у театрах Харкова.

Нагадаємо, за ініціативи Управління культури і туризму ХОДА в 2017-му був проведений конкурс театральної фотографії «5-я стіна. Театри Харківщини» Харківським обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва, в якому посіли перші місця Катерина Погрібна - у номінації «Вистава» з роботою «Самотність удвох» (Харківський академічний російський драматичний театр ім. О. С. Пушкіна, вистава «Ляльковий дім» 2017 р.), Маргарита Корнющенко - у номінації «За лаштунками» з роботою «Театральне задзеркалля» (Харківський театр для дітей та юнацтва, вистава «Золотоволоска» 2017 р.) і Сергій Лошатинський - у номінації «Акторський портрет» з роботою «Генріх VIII» (Харківський театр «Мадригал», вистава «Королівські ігри» 2017 р.).

На виставці у «Мистецтві Слобожанщини» з 8 по 23 серпня будуть представлені роботи, виконані в різних жанрах: це і роботи, зроблені безпосередньо під час вистави, і акторські портрети, і залаштунки, і навіть театральні фантазійні композиції. Експоновані світлини, попри досить складну специфіку зйомок у театрі, мають високу якість з високими естетичними характеристиками, а також відбивають індивідуальний творчий погляд кожного фотографа.

Наприклад, одна з авторок - Маргарита Корнющенко присвятила свою частину експозиції тільки одній, кращій, на її погляд, роботі режисера Олександра Ковшуна - виставі «Замок» за романом Франца Кафки в Харківському театрі ім. Шевченка - і назвала свою частину експозиції «Замок, який збудував  К.». У цій назві літера «К» має декілька сенсів - це і автор роману Кафка, і його головний герой, позначений автором лише цією літерою, й сам Олександр Ковшун.

Під час роботи фотовиставки переможців конкурсу «5-а стіна. Театри Харківщини» відбудеться низка культурологічних заходів:

8 серпня о 17:00 – урочисте відкриття виставки 3-х переможців конкурсу «5-а стіна. Театри Харківщини»;

9 серпня о 17:00 – урочисте відкриття персональної виставки живопису Геннадія Валевахіна «Кольорова наснага»;

14 серпня о 17:00 – перегляд відеозапису концерту світового рівня «Володимир Співаков (скрипка)  «Тому, що люблю!»;

15 серпня о 17:00 –лекція на тему: «Фотографія в ХІХ столітті: від технології до мистецтва. Частина 1». Лектор - Харіна Юлія.

20 серпня о 17:00 –  Лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво». Тема: «Люди старого Харківського університету».  Частина 3.

22 серпня о 17:00 – творча зустріч з авторами фотовиставки 3-х переможців конкурсу «5-я стіна. Театри Харківщини» - Маргаритою Корнющенко, Катериною Погрібною та Сергієм Лошатинським.

Теги: виставка

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1355 | Переглядів: 384Дата публікації: 14:22 05.08.2019