Відбулось засідання районного штабу

Відбулось засідання районного штабу

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Євгена Хов'якова відбулось засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

На порядок денний було винесено наступні питання:

- організація підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Нововодолазького району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років;

- стан підготовки закладів освіти району, а саме шкільних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів до навчального періоду 2019/2020 років;

- стан підготовки закладів охорони здоров’я району;

- стан підготовки закладів культури району до осінньо-зимового періоду;

- стан підготовки котелень, які надають послуги централізованого теплопостачання до опалювального сезону 2019/2020 років;

- стан підготовки об’єктів водопостачання до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років;

- стан підготовки дорожнього комплексу до осінньо-зимового періоду;

- стан підготовки об’єктів газопостачання, електропостачання району;

- стан підготовки закладів соціальної сфери, дорожнього господарства комунальної власності об’єднаних територіальних громад та сільських (селищних) рад.

Зокрема було порушено питання підготовки котелень та теплових мереж, систем водопостачання та каналізації; заготівлі дров (вугілля); заміни лічильників; перелік об’єктів, на яких виконуються капітальні та поточні ремонти та інше. Всі проблемні питання були винесені на обговорення та накреслено план дій для їх вирішення.

На завершення засідання, Євген Миколайович акцентував увагу присутніх на тому, що перед кожним керівником підприємства, організації чи установи стоять конкретні завдання, які потрібно виконати якісно та в оптимальні терміни. «Ми повинні з повною відповідальністю підійти до даного питання, аби увійти в осінньо-зимовий період 2019/2020 років з повною готовністю», - зазначив заступник голови.

Альбом: Відбулось засідання районного штабу
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1354 | Переглядів: 141Дата публікації: 13:58 05.08.2019