Шановні працівники сталевих магістралей!

Шановні працівники сталевих магістралей!

Вітаю з вашим професійним святом — Днем залізничника!

Для більшості жителів нашої держави залізниця залишається найбільш доступним і надійним видом транспорту в сфері пасажирських та вантажних перевезень. Ваша повсякденна робота вимагає високої відповідальності і справжнього професіоналізму. Переконаний, що ви й надалі робитимете все можливе для забезпечення високого рівня обслуговування пасажирів, сприятимете зміцненню економіки та розвитку всіх галузей господарства нашого краю.

Глибоко вдячний за високу професійну майстерність, добросовісну і наполегливу працю. Бажаю колективу залізничників нашого району, шановним ветеранам міцного здоров’я і добробуту, щастя і злагоди в родинах, оптимізму і нових професійних здобутків.

З повагою, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1353 | Переглядів: 74Дата публікації: 08:24 04.08.2019